O Nas

Piekarnia - Cukiernia

Od ponad 30 lat nasze wypieki goszczą na stołach tysięcy wielbicieli smacznego i lokalnego jedzenia. Codziennie świeże i wykonane z naturalnych produktów chleby, bułki, desery i ciasta zdobyły serca kilku pokoleń smakoszy. Pieczemy je z miłością!

Nasze wypieki można kupić w niemal 30 miejscach w dwóch województwach, w czterech powiatach. Każdego dnia nasi piekarze i cukiernicy wkładają całe swoje serce w produkcję unikatowych wypieków, które zdobyły uznanie tysięcy lojalnych klientów.

Sercem naszej firmy są znajdujące się w Olkuszu piekarnia i cukiernia. To stamtąd każdego dnia wyjeżdżają do Was złociste chleby i bułki, a także wspaniałe ciasta i torty. Ponad 150-osobowy zespół to oddani, lojalni i zaangażowani w życie firmy pracownicy, z których jesteśmy naprawdę dumni.

Dzięki nim Złoty Róg jest rozpoznawalną marką w regionie.

MISJA ZŁOTEGO ROGU

Jak postrzegamy naszą firmę?
https://zlotyrog.pl/wp-content/uploads/2024/02/1-1-600x200.png

Jesteśmy rodzinną firmą z długą historią, w której tradycje piekarnicze spotykają się z nowoczesnością. Każdego dnia kilka pokoleń naszych klientów doświadcza wszystkimi zmysłami wypieków przygotowanych z myślą o nich.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Każdy z nas wkłada całe swoje serce w to, aby nasze produkty były dobrej jakości, zdrowe i smaczne.

Pieczemy z miłością i dzięki temu nasze wypieki wnoszą szczyptę niezwykłości w codzienność tych, którzy odwiedzają nasze sklepy. Dajemy innym to, co sami chcielibyśmy dostać.


WIZJA ZŁOTEGO ROGU

Dokąd zmierzamy?
https://zlotyrog.pl/wp-content/uploads/2024/02/2-1-600x200.png

Marka Złoty Róg to połączenie tradycji z postępem. Jesteśmy wierni tradycyjnym recepturom, ale odważnie patrzymy w przyszłość i chcemy być jeszcze lepsi w tym, co robimy. Lubimy zaskakiwać naszych klientów nowymi smakami i wyjątkowymi wypiekami.

Ciągła chęć rozwoju daje nam energię do podejmowania nowych wyzwań. Chcemy być piekarnią pierwszego wyboru w naszym regionie, a do tego celu doprowadzą nas kolejne inwestycje w rozwój firmy.


https://zlotyrog.pl/wp-content/uploads/2024/02/3-1-600x200.png

 

Wyznajemy zasadę, że firma jest tak silna jak ludzie, którzy ją tworzą. Nasi pracownicy to zespół szanujących się nawzajem ludzi, którzy sobie pomagają i od siebie się uczą. Chcemy nadal rozwijać swoje talenty i pasję pieczenia, żeby dzięki nim stale powiększać ofertę produktów odpowiadającym gustom naszych klientów.


https://zlotyrog.pl/wp-content/uploads/2024/02/4-1-600x200.png

 

Największą wartością naszych produktów jest ich jakość. Do produkcji wypieków używamy sprawdzonych składników. Ręczna produkcja chlebów i ciast przekłada się na ich unikatowość i wysokie walory smakowe. Dzielimy sią tą wiedzą z naszymi klientami, bo wierzymy, że wysoka świadomość konsumencka pozwala dokonywać właściwych wyborów.


https://zlotyrog.pl/wp-content/uploads/2024/02/5-1-600x200.png

 
Wszystko, co robimy, robimy dla innych ludzi. Czujemy się częścią społeczności, dla której pracujemy i tworzymy, dlatego też chcemy być wzorem najlepszych praktyk. Jesteśmy odpowiedzialni za pracę, jaką wykonujemy i daje-my poczucie bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz klientom. Angażujemy się całym sercem w sprawy lokalnej społeczności i wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy.

Odwiedź jeden z naszych sklepów i odkryj wszystkie smaki Złotego Rogu!