Torty

Twój wymarzony tort

Jesteśmy dumni, że dzięki naszym Klientom od wielu lat możemy być częścią najważniejszych wydarzeń rodzinnych, biznesowych i kulturalnych na terenie, na którym pracujemy.
https://zlotyrog.pl/wp-content/uploads/2020/08/bezowy-720x480.jpg

Bez względu na to, czy planujesz urodziny, przyjęcie z okazji Chrzcin, Komunii Świętej, Ślubu, rocznicę tego pięknego wydarzenia, czy chcesz zrobić ukochanej osobie niespodziankę bez okazji, z naszymi tortami te piękne chwile będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wypieki były nie tylko smaczne i estetyczne, ale przede wszystkim świeże i wykonane z najlepszych składników. Oferta tortów ze Złotego Rogu została stworzona tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jednocześnie pozostajemy otwarci na pomysły naszych Klientów. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym Klientom od wielu lat możemy być częścią najważniejszych wydarzeń rodzinnych, biznesowych i kulturalnych na terenie, na którym pracujemy.

Dziękujemy z całego serca i polecamy nasze wyjątkowe torty, upieczone na miarę wspaniałego celebrowania, które zostaje w pamięci i w rodzinnym albumie ze zdjęciami.

Właściciele i pracownicy Piekarni i cukierni Złoty Róg

Oferta tortów ze Złotego Rogu

Piękne chwile zasługują na najwyższą jakość

Zamów swój wymarzony tort

PIECZEMY Z MIŁOŚCIĄ

1. ODWIEDŹ JEDEN Z NASZYCH FIRMOWYCH SKLEPÓW

Zamówienie na tort złożysz w każdym z firmowych sklepów Złoty Róg lub w punkcie partnerskim na minimum 3 dni robocze przed planowanym odbiorem zamówienia. Aby nasza usługa została wykonana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, w którym określisz wszystkie swoje życzenia dotyczące tortu.

2. WYBIERZ KSZTAŁT TORTU

Tradycyjny tort ma kształt okrągły, ale forma nas nie ogranicza. Możemy wykonać tort o niemal każdym kształcie - fantazja naszych Klientów i nasza nie ma granic.

3. WYBIERZ WIELKOŚĆ TORTU

Sugerowana porcja tortu na osobę to 100 g, ale nasze torty są tak pyszne, że... uwzględnij dokładkę. Minimalna wielkość zamawianego tortu to 0,8 kg.

4. WYBIERZ SMAK TORTU

W tym katalogu znajdziesz nasze firmowe propozycje. Jeśli jednak masz pomysł na tort skomponowany według Twojego pomysłu, koniecznie nam go przedstaw.

5. WYBIERZ NAPIS, DEKORACJĘ LUB WYDRUK NA OPŁATKU

Każdy rodzaj tortu z naszego katalogu ma określoną dekorację. Jeśli jednak chcesz, aby Twój tort miał jakiś szczególny wygląd lub dedykowany napis, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy spełnili Twoje życzenie. Możemy również wydrukować ją na
opłatku.